lt en ru
Autotestas header

Universalus kompiuterinės diagnostikos skeneris DEC SuperScan II

DEC SuperScan II buvo sukurtas, pasitelkiant naujausias technologijas, kad atitiktų naujos kartos automobilių diagnostikos reikalavimus. Kad išpildytų šiuos reikalavimus sistema susideda iš:

universalaus skenerio, 2 kanalų osciloskopo ir CAN tinklo analizatoriaus.

Prisijungus prie automobilio diagnostinės jungties, savo kompiuterio ekrane, labai aiškiu ir visiems suprantamu būdu išvysite, visus skirtingų automobilio sistemų gedimų kodus bei parametrus realiame laike.

Šis prietaisas atlieka beveik visas gamyklinių skenerių funkcijas tokiuose moduliuose, kaip: benzininis ir dyzelinis variklis, oro pagalvės, ABS, automatinė pavarų dėžė, prietaisų skydelis, komforto sistemos, imobilizatorius, signalizacija, oro kondicionavimo sistemos, kėbulo kompiuteris, borto kompiuteris, vairo kolonėlė, padangų slėgio kontrolė, parkavimo sistema, telefonas, radijas ir kiti. Į tai įeina - gedimų kodų skaitymas ir trynimas, parametrų analizė realiame laike, komponentų aktyvacija, kodavimas, programavimas, adaptacijos.

Programavimo funkcijos yra labai svarbios, nes dauguma naujų valdymo blokų reikalauja perprogramavimo po pakeitimo ar konfigūravimo tam tikrai funkcijai. Taip pat, kai kurie valdymo blokai leidžia prisitaikymus prie vartotojo, kurie yra prieinami tik per specialias funkcijas, t.y. kalbos keitimas, matavimo vienetų keitimas, t.t. Užvedimo raktelio programavimas yra taip pat labai svarbus ir didžiąja dalimi tai gali būti atlikta su DEC SuperScan II.

SuperScan II turi tiek techninę, tiek programinę įrangas. Techninę įrangą sudaro inteligentiškas elektroninis interfeisas, kuris atlieka visas komunikacijas tarp automobilio ir programinės įrangos. Programinė įranga atlieka visas diagnostines funkcijas ir atvaizduoja visus sugeneruotus duomenis kompiuterio ekrane. Programinės įrangos moduliai yra sugrupuoti, pagal gamintojų giminingus ženklus, kaip pvz.: Peugeot-Citroen (PSA) ar Chevrolet-Opel-Vauxhall (GM). Programinės įrangos moduliai gali būti perkami atskirai ir gali būti pildomi ateityje. Tai leidžia vartotojams susikurti sistemą, pagal kiekvieno reikalavimus.

Programinė įranga
Programinė įranga gali būti suinstaliuota kiekviename kompiuteryje su operacine sistema Windows 98, 98SE, Me, XP, 2000, NT, Vista, 7, 8. Minimalūs reikalavimai yra Pentium II procesorius ir viena laisva RS-232, USB ar Bluetooth jungtis (bet kuri iš jų).

EOBD (European Onboard Diagnostics) protokolas
Šis protokolas yra sumažinto kiekio diagnostinių funkcijų unifikacija. Jis leidžia atlikti visiškai bazines funkcijas daugumoje europietiškų automobilių, pagamintų po 2000 metų, visuose amerikietiškuose, pagamintuose po 1996 metų ir kai kuriuose azijietiškuose, pagamintuose po 1998 metų.

Pastovūs atnaujinimai
Tai leidžia klientams atsinaujinti programinę įrangą labai dažnai ir labai greitai, parsisiunčiant ją iš tinklapio. DEC politika yra nelaukti labai stambių atnaujinimų (su labai daug naujų sistemų), bet išleisti atnaujinimus, kai tik pastarieji atsiranda.

CAN Bus tinklo sąsaja
Kadangi vis daugiau ir daugiau gamintojų naudoja CAN komunikacija, ir taip pat diagnostikai, SuperScan II turi tris CAN bus tipus: High Speed (didelės spartos), Fault Tolerant (toleruojančio trukdžius) ir Single Wire (vieno laido). Tai atitinka visus praeities, dabarties ir ateities CAN įgyvendinimo reikalavimus automobilyje.

Originalios jungtys
Kartu su sistema, mes tiekiame originalias jungtis skirtingoms diagnostikos jungtims automobiliuose. Tai garantuoja, kad nebus problemų, jungiantis prie automobilio.

Skaitmeninis osciloskopas
Naujasis DEC SuperScan II turi vidinį dviejų kanalų osciloskopą. Tai yra labai naudingas papildomas įrankis atlikti matavimams tų komponentų, kuriuose aptikote, kaip sugedusius, naudodamiesi skenerio funkcija.

Techninės įrangos atnaujinimai
Daugiau nebereikia fiziškai pakeisti komponentų ar EEPROM atminties, kad pridėtumėte naujų funkcijų ar adaptuotumėte interfeisą naujiems tikslams. Užtenka tiesiog parsisiųsti naują programinę įranga ir Flash atminties pagalba atnaujinti SuperScan II.

12 / 24 V maitinimas
8...35 V maitinimo sistema yra įdiegta į DEC SuperScan II leidžianti diagnozuoti, netolimoje ateityje, sunkiąsias transporto priemones.

Prietaisas gali būti komplektuojamas su sekančiais programinės įrangos paketais:

1. AUDI - VW - SEAT - SKODA
2. PEUGEOT - CITROEN
3. ALFA ROMEO - FIAT - LANCIA
4. RENAULT - DACIA
5. CHEVROLET - OPEL – VAUXHALL (GM)
6. FORD
7. ROVER - MG
8. LAND ROVER
9. TOYOTA - LEXUS

Demonstracinę versiją galite parsisiųsti.

Vartotojo instrukcija

Gedimų kodų skaitymas:

Elektroninio valdymo bloko informacija:

Bendras testavimas:

Parametrų skaitymas realiame laike:

Parametrų realiame laike saugojimas:

Kodavimas:

Dviejų kanalų osciloskopas:

CAN tinklo analizatorius:

Kaina: teirautis info@autotestas.lt

Komercinis pasiūlymas.pdf