lt en ru
Autotestas header

Taip pat kviečiame paskaityti straipsnį šia tema: Aktyvus įtampos indikatorius

Įtampos indikatorius POWER PROBE I (PP19FT)

Elementarus įtampos indikatorius skirtas kontroliuoti įvairias automobilio elektros grandines. Prietaisas komplektuojamas su 6 m ilgio kabeliu. Gali kontroliuoti 12-24 V grandines, be to turi termo apsaugą, t.y. viršijus 7,5 A srovę, indikatorius išsijungia. Tikrinamos vietos poliuringumas nusakomas šviesos diodo pagalba (raudonas nurodo, kad yra teigiamas, o žalias - kad neigiamas poliuringumas). Jungiklio pagalba galima į indikatoriaus smaigalį paduoti tiek teigiamą, tiek ir neigiamą potencialą, kas užtikrina mazgų veikimo tikrinimą (relės, siurblio, ventiliatoriaus ir t.t.). Indikatorius gali pats save patikrinti.

Vartotojo instrukcija

 

Gamintojas:

, JAV.

 

 

Įtampos indikatorius POWER PROBE I su dėžute ir priedais (PP19FTC)

Tai prietaisas analogiškas POWER PROBE I tik turintis sekančius priedus:
plastikinę dėžutę;
keičiamą prailgintą adatą;
6 m ilgio prailginimo kabelį;
adapterį prietaiso pajungimui prie cigarečių uždegėjo.

Gamintojas:

, JAV.

 


Įtampos indikatorius POWER PROBE II (PP219FT)

Tai prietaisas analogiškas POWER PROBE I papildomai turintis pašvietimą ir garsinę indikaciją.

Gamintojas:

, JAV.

 

 

 

Įtampos indikatorius POWER PROBE II su dėžute ir priedais (PP219FTC)

Tai prietaisas analogiškas POWER PROBE II tik turintis sekančius priedus:
plastikinę dėžutę;
keičiamą prailgintą adatą;
6 m ilgio prailginimo kabelį;
adapterį prietaiso pajungimui prie cigarečių uždegėjo.

Gamintojas:

, JAV.

 

 
Įtampos indikatorius POWER PROBE III su dėžute ir priedais (PP319FTC)

Tai prietaisas analogiškas POWER PROBE II, su integruota skaitmenine įtampos indikacija. POWER PROBE III gali dirbti ne tik su 12 ir 24 V sistemomis, bet ir 42 V.

Į komplektą įeina:
plastikinė dėžutė;
6 m ilgio prailginimo kabelis;
adapteris prietaiso pajungimui prie cigarečių uždegėjo.

Gamintojas:

, JAV.

 

 
 

Garsinis grandinės indikatorius PPCT

Šis prietaisas yra garsinis, kad būtų galima dirbti triukšmingoje aplinkoje. Garsas yra reguliuojamas, turi 3 garso lygius. Prietaisas turi du skirtingus garso tipus, kad išskirti grandines iki 10 Ω ir virš 10 Ω. PPCT taip pat turi išskirtinį toną, kai aptinkama virš 6 V įtampa. Į komplektą įeina prailginimo laidai, kurie leidžia pasiekti bet kurią vietą automobilyje. PPCT yra maitinamas dvejomis AA tipo baterijomis. Automatinis išsijungimas maksimizuoja baterijos gyvavimo laiką. Taip pat prietaisas turi pašvietimą.

Panaudojimas: rėlių, saugiklių, diodų, blogų jungčių, laidų pynių tikrinimas.

 

Gamintojas:

, JAV.

 


Grandinės trūkio ir trumpo jungimo testeris ECT 2000 (PPECT2000)

Prietaisas susideda iš siųstuvo ir imtuvo. Vietoje grandinės saugiklio dedamas adapteris ir sujungiamas su siųstuvu, kuris į grandinę siunčia elektrinį signalą. Imtuvas vedamas virš analizuojamos grandinės. Grandinės trūkio arba trumpo jungimo  vietoje imtuvas išduoda atitinkamą signalą.

Vartotojo instrukcija

Gamintojas:

, JAV.

 

 

POWER PROBE pajungimo laidų komplektas su ylomis (PPLS01)

Į komplektą įeina:
dvi skirtingo ilgio adatos, skirtos prisijungimui prie laidų;
papildoma adata įtampos indikatoriui;
trys skirtingo ilgio laidai įtampos indikatoriaus ar multimetro pajungimui;
laidas su „krokodilo“ tipo antgaliu;
2 pajungimo adapteriai-perėjimai.
(visų antgalių kontaktai paauksuoti)

Įmanomi ir kiti laidų komplektų variantai.

 

Gamintojas:

, JAV.

 

 

Įtampos indikatorius su srovės matavimu The HOOK (PPH1)

PowerProbe inžinieriai sukūrė The HOOK, kad galėtumėte remontuoti automobilius preciziškai. Jis paprastas, bet kartu ir išmanus bei dar galingesnis.

Didelis LCD ekranas rodo dvi duomenų linijas, kas palengvina skaitymą. Prisijungimas prie kiekvienos grandinės yra labai paprastas naudojantis 4mm „banano“ tipo jungtį, kuri jungiasi prie visų PowerProbe laidų ir aksesuarų. Prisijungimas prie akumuliatoriaus su 6 metrų ilgio laidu labai palengvina automobilio testavimą.

Kai prijungiamas zondas matuoti varžai – prietaisas automatiškai tampa Ometru ir pats nusistato ribas. Jis matuoja varžą nuo 0 iki 15 Megaomų.

Kai prijungiamas zondas matuoti įtampai – prietaisas automatiškai tampa Voltmetru ir pats nusistato ribas. Jis matuoja įtampą nuo 0 iki 99.9 Voltų.

Kai prijungiamas zondas matuoti kintamosios srovės (AC) įtampai – prietaisas automatiškai tampa kintamosios srovės (AC) voltmetru kartu su matuojamu dažniu. Jis matuoja įtampą nuo 0 iki 99.9 Voltų ir virš 250 KHz.

Prietaisas suteikia daugiau galios. Jis aktyvuoja motorus ir komponentus iki 100 amperų ir gali maitinti grandinę 25 amperais nuolatos. Jis ne tik maitina komponentus, bet taip pat parodo naudojamąją galią amperais bei varžą omais. Galite nustatyti, ar motorai veikia gerai, ar yra pirminiai gedimo požymiai, tikrindamas maksimalią vienkartinę srovę. Tiesiog aktyvuokite komponentą ir nuskaitykite ekrano rodmenį.

Privalumai:

 • HOT SHOT MODE – apkrovimas testuoja maitinimo ir įžeminimo jungtis ir suteikia greitą rezultatą.
 • ADJUSTABLE CIRCUIT BREAKER (reguliuojamas grandinės nutraukimas) – reguliuojamas ir gali būti nustatytas nuo 2 iki 65 amperų. Šis privalumas leis jums patikimai dirbti tiek prie jautrių grandinių, tiek prie didelės apkrovos grandinių.
 • VOLTAGE REFERENCE SUPPLY MODE (žinomos įtampos padavimas) – tiekia nuo 0 iki 5 voltų (pusės volto žingsniais) į zondą. Ši funkcija gali suteikti žinomą (kas yra labai gerai) įtampą daviklių stimuliavimui. Tai puikus priedas jūsų OBD skeneriui. Ekrane rodomos tiek nustatyta, tiek smaigalio įtampos, todėl jūs galite pamatyti, jeigu grandinė yra užtrumpinta.
 • POWER SWITCH PREFERENCES (jungiklio pasirinkimas) – leidžia tiekti pastovią galią (nelaikant nuspausto mygtuko), impulsinę galią arba momentinę galią į testuojamą grandinę. Pastovios galios laikymas labai padeda testuojant grandinės apkrovas ir įtampos kritimą. Sudegusio arba paslėpto komponento ieškojimas gali trukti ilgą laiką. Prietaiso jungiklis gali būti nustatytas išjunginėti/įjunginėti komponentų grandinę, kol jūs paskirsite savo dėmesį gedimo paieškai.
 • THE DUAL CONTINUITY TESTER (Dvigubas tęstinumo testavimas) – leis jums testuoti kelių polių relės kontaktus, kol jūs tuo pačiu metu matuosite ritės varžą.
  Galėsite lengvai naudotis MIN/MAX privalumais įtampai, srovei ir varžai. Taip pat maksimalios įtampos, dažnio, teigiamo ir neigiamo impulso trukmės, ir darbo ciklo matavimas yra galimi su šiuo prietaisu. Taip pat atkreipkite dėmesį į kablio formos korpusą. Tai puiki forma pakabinimui ant žarnų, laidų, sijų, varžtų, padedanti užtikrinti stabilumą ir išvengti nuslydimo galimybės.
 • Minimali darbinė įtampa: 12 VDC
 • Maksimali darbinė įtampa: 48 VDC
 • Maksimali darbinė temperatūra: 50°C
 • Maksimali laikymo temperatūra: 70°C
 • Įtampos matavimas: 0 - 99.9 VDC/VAC
 • Varžos matavimas: .001 omai - 15 megaomų
 • Srovės matavimas: .001 ampero - 99.9 amperai
 • Maksimalus pastovus apkrovimas: 25 amperai
 • Maksimalus kintantis apkrovimas: 65 amperai 8 sekundes

Gamintojas:

, JAV.

 

Ylos laidams F911

Keturių ylų laidams rinkinys. Tai mažos, patogios ylos, kuriomis galima pasiekti net sunkiausiai prieinamus laidus.

 

Gamintojas:

, JAV