lt en ru
Autotestas header

Stabdžių skysčio testeris EBT 01

Šis elektroninis stabdžių skysčio tikrinimo testeris tinka DOT 4 stabdžių skysčiui. Drėgmės kiekis skystyje rodomas trijų šviesos diodų pagalba. Jeigu tikrinant užsidega žalias šviesos diodas, tai drėgmės kiekis skystyje yra 0-1%. Tokį skystį galima naudoti. Užsidegus žaliam ksu geltonu diodams kartu, drėgmės kiekis yra 2% ir skystį netrukus reikės keisti, o užsidegus žaliam, geltonam ir raudonam diodams kartu, drėgmės kiekis siekia 3% - skystį reikia nedelsiant keisti.

 

 

 

Stabdžių skysčio testeris EBT 03

Šis elektroninis stabdžių skysčio tikrinimo testeris tinka DOT 3, DOT 4, DOT 4 Plus ir DOT 5.1 stabdžių skysčiams. Jis parodo rezultatus virimo temperatūros (°C) ir vandens kiekio (%) forma.

 

 

 

  

 

Stabdžių skysčio testeris EBT 06

Šis elektroninis stabdžių skysčio tikrinimo testeris tinka DOT 3, DOT 4 ir DOT 5.1 stabdžių skysčiams. Jis parodo rezultatus virimo temperatūros formoje (nuo 150 °C iki 240 °C, kas 10 °C). Jeigu tikrinant užsidega žalias šviesos diodas, tai skystis yra geras. Užsidegus geltonam diodui - skystį netrukus reikės keisti, o užsidegus raudonam diodu - skystį reikia nedelsiant keisti.

Vartotojo instrukcija

 

 

 

 

Stabdžių skysčio testeris DOT 300

Šiuo prietaisu galima tikrinti visų tipų stabdžių skysčius. Prietaiso veikimo principas remiasi stabdžių skysčio užvirimo temperatūros matavimu. Skystis yra užvirinamas uždaroje kameroje, garantuojant tikslumą ir saugumą. 12 V maitinimo dėka, prietaisas gali būti naudojamas bet kurioje vietoje. Testerio korpusas yra pagamintas iš nerūdijančio plieno. Matavimo ribos 100...290 °C. Matavimo laikas 1 min.

 

 

 

 

 

Vartotojo instrukcija

Stabdžių skysčio testeris BC 04

Tai optinis prietaisas (refraktometras) su temperatūrine kompensacija DOT 4 ir DOT 4 Plus stabdžių skysčiams.Virimo temperatūros (°C) ir vandens kiekio (%) matavimo skalės. Rezultatai atskiriami linija, padalinančia šviesią dalį nuo tamsios.

 

 

 

 

  

 

Stabdžių skysčio testeris BC 03

Prietaisas analogiškas prietaisui BC 04, tačiau skirtas DOT 3 stabdžių skysčiui tikrinti.

 

Visus šios grupės prietaisus gamina:

 

, Vokietija.